Долинська сільська рада

Слов’янського району, Донецької області

Телефон: (0626) 62-17-23

 
УКРАЇНА
Долинська сільська рада
Слов’янського району
Донецької області
39 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/05/2020 року№7-41/497с. Долина
Про встановлення ставок місцевих податків ( в частині плати за землю) на території Долинської сільської ради

Керуючись п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..12 Земельного Кодексу України, Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України» та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ, з метою економічного регулювання земельних відносин на території Долинської сільської ради Слов’янського району Донецької області , Долинська сільська рада

ВИРІШИЛА: 

  1. Встановити з 01.01.2021 року на території Долинської сільської ради Слов’янського  району Донецької області податок на майно в частині плати за землю.
  2. Затвердити Положення про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території Долинської сільської ради Слов’янського району Донецької області (додається)
  3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію  з питань депутатської діяльності та захисту прав громадян та  з питань планування бюджету та фінансів.
Сільський голова М.І.Бахмут

Додатки :

Ставки земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (в межах населеного пункту)
Ставки земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (за межами населених пунктів)
Ставки земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено
Розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності за межами населених пунктів сільської ради (крім земель переданих через аукціон)